Platforma MATRIX to innowacyjny, nowoczesny, wirtualny model komunikacji ułatwiający tworzenie trwałych relacji między światem nauki i biznesu. Jest narzędziem internetowym sprzyjającym przełamywaniu wzajemnych barier i motywującym do zmian, w obszarze współpracy między sektorami.

Platforma MATRIX pozwala ekspertom z różnych dziedzin zaoferować swą wiedzę i umiejętności. Współczesne społeczeństwo – zamknięte w sieci wirtualnych powiązań – oczekuje wsparcia, drogowskazów, rady i pomocy Eksperta. Nie inaczej jest w przypadku świata biznesu, czy nauki. Ekspert to nie tylko naukowiec o wysoce wyspecjalizowanej wiedzy, ale również przedstawiciel biznesu, czy osoba dysponująca umiejętnościami i kwalifikacjami zdobytymi codzienną praktyką. Ponadto, rosnące potrzeby biznesu, chęć dotrzymania kroku konkurencji, sprzyja poszukiwaniu wiedzy i nowych rozwiązań. Niewiele firm dysponuje własnym zapleczem, wypracowującym innowacyjne rozwiązania. Platforma MATRIX pozwala dzielić się informacjami, zapewnia dostęp do profesjonalnej wiedzy.

Platforma MATRIX wspiera realizację praktyk studenckich i staży. Zarówno firma poszukująca praktykantów i stażystów może zamieścić swą ofertę, jak i student – poszukujący firmy, gdzie mógłby odbyć staż lub praktykę – może zamieszczać swoją ofertę.

Platforma MATRIX łączy innowacyjną naukę z kreatywnym biznesem poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń on-line. Jest swoistym pasem transmisyjnym między tymi, fizycznie bliskimi, a mentalnie dalekimi światami jakimi jest świat nauki i biznesu.

Wstecz

Informacja o cookies

Zgadzam się Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej na ten temat znajdziesz w Regulaminie Platformy Matrix.