Konferencja: „Czy pierwszy milion można ukraść nauce?”.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, naukowcem lub przedsiębiorcą, przyjdź na spotkanie i dowiedz się od inspirujących prelegentów, specjalistów w swojej branży, biznesmenów i praktyków, czy pierwszy milion można ukraść nauce.

Wśród zaproszonych gości znajdą się: twórca i pomysłodawca serwisu JakDojade.pl, Bartosz Burek, który zdradzi, jak to się stało, że studencki projekt przerodził się w jedną z najbardziej znanych aplikacji w Polsce; dr Grzegorz Brona, współwłaściciel i wiceprezes Zarządu Creotech Instruments S.A., który poprowadził spółkę od uczelnianego spin-offu do pozycji wiodącego dostawcy technologii kosmicznych z wielomilionowymi kontraktami i inwestorami pukającymi do drzwi; a także Karol Wójcicki, pracownik Centrum Nauki Kopernik, dziennikarz naukowy Gazety Wyborczej, współpracujący też z telewizją TVN, gdzie na kanale TVN Turbo czy w programie Dzień Dobry TVN opowiada o polskich innowacjach.

Goście konferencji będą opowiadać, jak współpraca uczelnia-biznes przyczyniły się do ich sukcesu. Opowiedzą o swojej karierze od czasu praktykanta do prezesa. Wskażą, jak mówić o nauce, aby była zrozumiała i ciekawa. Powiedzą też o problemach i przeszkodach, które spotkali na swojej drodze oraz zdradzą, jak udało im się je rozwiązać.

Ze strony ZPSB, Rektor prof. Aneta Zelek opowie też o bardzo niestandardowych pomysłach biznesowych, które odniosły sukces, dr Anita Olejnik przybliży możliwości platformy MATRIX, która powstała z myślą o łączeniu sukcesów nauki i biznesu, a dr Justyna Osuch podpowie „Jak zostać Rockefellerem” – czyli, jak sfinansować pomysł na biznes dzięki nowym programom Unii Europejskiej.

Zapisz się na konferencję już dziś! 

Szczegóły programu i informacje o gościach konferencji dostępne są TUTAJ.


Aby zapisać się na konferencję, zarejestruj się na platformie MATRIX. Rejestracja jest bezpłatna i zajmie Ci zaledwie kilka sekund. Po rejestracji na platformie kliknij ponownie w baner konferencji i potwierdź chęć udziału. Następnie otrzymasz od nas informację o tym, że Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

Serdeczne zapraszamy i do zobaczenia 23.04.2015 r.

Data utworzenia: 1 kwietnia 2015 11:17:23
Informacja o cookies

Zgadzam się Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej na ten temat znajdziesz w Regulaminie Platformy Matrix.