MATRIX inspiruje podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Inspirujemy - szkolimy - kreujemy wraz z Technoparkiem Pomerania

7 dni, ponad 40 bezpłatnych szkoleń, warsztatów i indywidualnych spotkań z zakresu przedsiębiorczości organizowanych przez 20 instytucji – w Szczecinie rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Tematyka wydarzeń dotyczyć będzie m.in. zakładania i rozwijania własnej firmy, tworzenia modeli biznesowych, budowania marki, zarządzania przedsiębiorstwem czy marketingu i public relations. Wszystkie spotkania odbywać się będą w dniach 15-22 listopada. Koordynatorem inicjatywy w regionie jest Technopark Pomerania.

 Zachodniopomorska Szkołą Biznesu zaprasza w tych dniach na dwa cykle szkoleniowe:

1)      Trzy kroki do funduszy unijnych

Cykl trzech szkoleń, dzięki którym dowiecie się Państwo: Jak i gdzie ubiegać się o dotację? Jak przygotować projekt o dotację? Problemy i przeszkody w przygotowaniu i realizacji projektów. Szkolenia poprowadzi dla Państwa Gabriela Poteralska, ekspert i specjalista ds. projektów europejskich.

1)      M jak marketing – przedsiębiorco, niech Cię zobaczą

Podczas cyklu sześciu szkoleń dowiecie się Państwo jak przedsiębiorca może skutecznie komunikować się i reklamować w otaczającym go świecie? Co zrobić, aby wyróżnić się spośród konkurencji i przebić ze swoim komunikatem pośród setek innych? Jakie sztuczki stosują marketingowcy i dlaczego warto je poznać? Jak skutecznie wykorzystywać narzędzia oraz możliwości, jakie daje nam dziś internet? Jak skutecznie stosować je w swoim biznesie i czy zawsze warto? Co to jest storytelling, e-mailing, e-commerce? Tego wszystkiego i wiele więcej mogą dowiedzieć się uczestnicy cyklu szkoleń i warsztatów pt. „M jak marketing – przedsiębiorco, niech Cię zobaczą”, który skierowany jest do małych i średnich firm. Podczas niego nie tylko w teorii, ale i w praktyce specjaliści w poszczególnych dziedzinach zaprezentują, jak porozumiewać się z odbiorcami, skutecznie promować swoje usługi i produkty, a także mierzyć efektywność swoich działań i wyciągać właściwe wnioski.

Szkolenia poprowadzą specjaliści, praktycy branży PR:

  • Agata Dondajewska, Kierownik Działu Social Media w Agencji Marketingowej,
  • Martyna Radziewicz, Specjalista ds. e-marketingu,
  • Joanna Soroko, od ponad ośmiu lat związana z komunikacją, PR i dziennikarstwem,
  • Sandra Żochowska, Starszy specjalista ds. PR w agencji PR,
  • Ewelina Kasperek, Account Manager w Agencji PR i jest odpowiedzialna za kontakty z Klientami,
  • Radosław Włoczewski, Dyrektor kreatywny, od 2011 r. współwłaściciel agencji marketingowej, w której opracowuje strategie marketingowe dla Klientów oraz odpowiada za Dział kreacji,
  • Łukasz Kujawa, Account Manager w agencji marketingowej.

Szkolenia są realizowane w Szczecinie i Koszalinie.

Więcej na temat wydarzeń w ramach Światowego Tygodni Przedsiębiorczości znajdziesz tutaj
Data utworzenia: 17 listopada 2015 11:00:07
Informacja o cookies

Zgadzam się Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej na ten temat znajdziesz w Regulaminie Platformy Matrix.