Podsumowanie wydarzenia: INNOWACJE - INSPIRACJE - INTERAKCJE

Zainspiruj się z ZPSB i MATRIXem

Mnóstwo praktycznej wiedzy, spora dawka emocji i nieskończenie wiele inspiracji – to zaproponowała Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w ramach projektu Matrix, zapraszając studentów, przedsiębiorców i przedstawicieli świata nauki na spotkanie w szczecińskim „Multikinie” – 5 listopada 2015 r.

Do inspirowania, pobudzania dyskusji oraz dzielenia się dobrymi pomysłami i praktykami zostali  zaproszeni naprawdę wyjątkowi goście:

Natalia Hatalska – ekspert w dziedzinie komunikacji marketingowej i trendwatcher. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych osób w polskiej branży medialno-reklamowej, która spróbowała „przepowiedzieć nam przyszłość” i opowiedzieć o miktotrendach, które mogą nas zainspirować do makrodziałań. Słowem-Kluczem na rok 2016 jest – CZŁOWIEK.

Wojciech Szapiel – współzałożyciel i partner zarządzający Polish Investment Fund – funduszu kapitałowego specjalizującego się w inwestycjach w projekty z sektora ekologii, usług i nowych technologii.

Łukasz Jakóbiak – polski dziennikarz i osobowość internetowa. Twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m². Mówca motywacyjny.

 

Więcej o wydarzeniu czytaj na naszym Facebooku TUTAJ

 

Data utworzenia: 6 listopada 2015 14:49:44
Informacja o cookies

Zgadzam się Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej na ten temat znajdziesz w Regulaminie Platformy Matrix.