Konferencja: Innowacje – Inspiracje – Interakcje

.


Mnóstwo praktycznej wiedzy, spora dawka emocji i nieskończenie wiele inspiracji – to czeka wszystkich, którzy 5.11.2015r. odwiedzą szczecińskie Multikino w ramach spotkania „Innowacje – Inspiracje – Interakcje”

 

Specjalnie z myślą o Was zaprosiliśmy na nie naprawdę wyjątkowych gości. Będą z nami:

Natalia Hatalska – ekspert w dziedzinie komunikacji marketingowej i trendwatcher. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych osób w polskiej branży medialno-reklamowej, która spróbuje „przepowiedzieć nam przyszłość” i opowie o miktotrendach, które mogą nas zainspirować do makrodziałań.

Łukasz Jakóbiak – polski dziennikarz i osobowość internetorwa. Twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m². Mówca motywacyjny.

Wojciech Szapiel – współzałożyciel i partner zarządzający Polish Investment Fund – funduszu kapitałowego, specjalizującego się w inwestycjach w projekty sektora ekologii, usług i nowych technologii.

Nagrody czekają!

Podczas naszej  konferencji nagrodzimy „Diamentowymi MATRIXami” 16 najbardziej innowacyjnych firm z naszego województwa. Jako pierwszy dowiesz się, kto je otrzymał!

 

Limit miejsc jest wyczerpany!

Wszystkich zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Wejdź TUTAJ


Do zobaczenia na Facebooku!

Data utworzenia: 13 października 2015 10:58:14
Informacja o cookies

Zgadzam się Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej na ten temat znajdziesz w Regulaminie Platformy Matrix.