Platforma MATRIX to pomost pomiędzy światem nauki i światem biznesu. Dzięki niezwykle precyzyjnej wyszukiwarce semantycznej łatwo znajdziesz tu interesującą Cię ofertę, zaprezentujesz siebie, znajdziesz miejsce praktyki w preferowanym zakładzie pracy lub instytucji. Do Twojej dyspozycji oddajemy wielofunkcyjne narzędzia takie jak:

  • innowacyjną wyszukiwarkę semantyczną,
  • komunikator, dzięki któremu w szybki sposób porozumiesz się z innymi użytkownikami na platformie, a także poza nią,
  • Bazę ekspertów, w której znajdziesz interesującego Cię fachowca w każdej dziedzinie nauki,
  • Bazę ofert, w których jako specjalista znajdziesz korzystne propozycje współpracy z przedstawicielami świata biznesu lub nauki,
  • Bazę praktyk i staży, dzięki której znajdziesz szansę na wejście na rynek pracy,
  • Bazę wiedzy pełnej najnowszych publikacji naukowych, które mogą być przydatne w biznesie,
  • Panel informacyjno – edukacyjny, który umożliwi Ci zdobycie wiedzy we wszystkich płaszczyznach działalności platformy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dopełniliśmy wszelkich starań, by stworzyć ponadczasową skarbnicę porad, e-learningów i wskazówek, które będą pomocne w każdym momencie Twojego życia zawodowego.
Oczywiście Platforma MATRIX jest przystosowana pod urządzenia mobilne tak, by ułatwić korzystanie wszystkim użytkownikom. Z powodzeniem możesz korzystać z zasobów baz na swoim telefonie komórkowym i innych urządzeniach mobilnych, bowiem Platforma nie wymaga instalacji na komputerach osobistych, dlatego też jest możliwość korzystania z Platformy na urządzeniach mających dostęp do sieci Internet.

Im dokładniej wypełnisz swoje formularze profilowe, tym większa szansa na nawiązanie trwałych relacji z partnerem biznesowym, czy naukowym. Ważne, by udostępnione przez Ciebie dane, były zgodne z prawdą i Twoimi przekonaniami. Napisz to, co chciałbyś, żeby inni o Tobie wiedzieli. Zrób wszystko co w Twojej mocy, by ułatwić Twoim przyszłym kontrahentom znalezienie właśnie Ciebie. Jesteś studentem? Rzetelne wypełnienie formularza na pewno zaowocuje ciekawą umową o praktykę z pożądaną firmą.

Twoje dane osobowe nie są wykorzystywane do żadnych innych celów, poza zwiększeniem efektywności wyszukiwania Twoich ofert i profilu przez innych użytkowników szukających właśnie Ciebie. Pamiętaj, że każda strona internetowa i każdy serwer może paść ofiarą ataku hakerów zarówno na stronach prywatnych, jak i instytucjonalnych, czy państwowych. Dopełniamy wszelkich starań, by nasz system skutecznie odpierał ataki intruzów. Zachowujemy najwyższe standardy zabezpieczeń dedykowane dla tego typu baz danych.

Jeśli Twój problem techniczny nie został opisany w niniejszym FAQ'u i nie możesz znaleźć odpowiedzi w plikach pomocy skontaktuj się z Administratorem Platformy. Link do formularza kontaktowego dostępny jest w stopce strony. Nie zapomnij o dokładnym sprecyzowaniu problemu tak, by Administrator mógł Ci skutecznie pomóc.

Takie działanie traktowane jest jako nadużycie i jest sprzeczne z zapisami regulaminu Platformy MATRIX. Jeżeli zauważyłeś taki problem, zgłoś koniecznie nadużycie. Więcej informacji na temat zasad zgłaszania nadużyć i ich procedur można znaleźć w regulaminie Platformy. Platforma MATRIX nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników, ale nie pochwalamy żadnych działań ukierunkowanych na szkodę gości i użytkowników Platformy. Jeśli Twoje nadużycie będzie uzasadnione, profil użytkownika, który dokonał nadużycia zostanie zablokowany, a skradzione treści zostaną usunięte z Platformy. Poszkodowany Użytkownik ma prawo dochodzić swoich praw na drodze sądowej według przepisów ogólnych wobec innego użytkownika, który dokonał nadużycia lub przestępstwa.

Możliwe, że kryteria wyszukiwania zostały zbyt mocno zawężone. Spróbuj zrezygnować z nadmiernej ilości filtrów wyszukiwania. Być może, w trakcie wpisywanej frazy wdarła się literówka. Sprawdź uważnie, czy Twoje zapytanie zostało poprawnie sformułowane.

Sprawdź, czy Twoje formularze profilowe są właściwie wypełnione. Możliwe, że w Twoim profilu jest zbyt mało danych umożliwiających wyszukiwanie. Zapraszamy Cię do Panelu Informacyjno – edukacyjnego, w którym znajdziesz wiele pomocnych informacji na temat autokreacji i autopromocji.

Jeśli masz problem z logowaniem sprawdź, czy dane zostały poprawnie wprowadzone. Możliwe, że wdarła się jakaś literówka. Jeśli problem będzie się powtarzał, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie. Problem może być podyktowany awarią systemu. W wypadku prac konserwacyjnych trwających więcej niż godzinę, na stronie pojawi się komunikat o tym zdarzeniu. Jeśli nadal masz problem skontaktuj się z Administratorem systemu. Formularz kontaktowy znajduje się w stopce strony.

Wszelkie informacje konkursowe, e-learningowe, poradniki i inne opracowania popularnonaukowe znajdują się w Panelu Informacyjno-edukacyjnym. Aby przejść do tego działu użyj hiperłącza dostępnego po lewej stronie w menu lub przejdź do strony głównej klikając na logotyp MATRIX. Spowoduje to przekierowanie do strony głównej, na której znajduje się duży przycisk kierujący do Panelu Informacyjno-edukacyjnego.

Administrator Platformy odpowiada możliwie jak najszybciej na wszystkie zapytania i uwagi. Prosimy o wyrozumiałość. Jeśli Twoja wiadomość została wysłana raz, nie próbuj wysyłać jej po raz kolejny. Może to jedynie opóźnić pracę Administratora, przez co będzie trzeba dłużej czekać na odpowiedź.

Prosimy spróbować zmienić ustawienia wyświetlacza (w przypadku małych urządzeń mobilnych) lub ustawień monitorów (w przypadku notebooków, netbooków i PC). W systemie Windows rozdzielczość ekranu można ustawić za pomocą Opcji ekranu w Panelu sterowania.

Wstecz

Informacja o cookies

Zgadzam się Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej na ten temat znajdziesz w Regulaminie Platformy Matrix.